Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», рішення Костопільської районної ради від 19 квітня 2019 року № 575 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад району» та на виконання наказу відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації від 21.06.2019 № 248 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Костопільського району» відділ освіти Костопільської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області.

Найменування і місцезнаходження закладу

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області

Рівненська область, місто Костопіль, вулиця Грушевського, 17.

Найменування посади та умови оплати праці

Директор Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області.

За виконання обов’язків директора закладу загальної середньої освіти нараховується та виплачується заробітна плата за рахунок загального фонду бюджету. В межах фонду оплати праці, затвердженого в кошторисі закладу освіти. Заробітна плата керівника складається з:

- посадового окладу, розмір якого встановлюється штатним розписом і визначається згідно з діючим законодавством та встановленою єдиною тарифною сіткою;

- премії за результатами роботи закладу відповідно до діючого в закладі Положення про преміювання працівників закладу;

- надбавки за складність та напруженість у роботі до 50 відсотків посадового окладу щомісячно. У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи надбавки і доплати не сплачуються або зменшуються.

Крім того, керівникові додатково виплачується (за наявності кошторисних призначень) винагорода за підсумками роботи за рік відповідно до діючого в закладі освіти та уповноваженого органу Положення, а також винагорода за вислугу років відповідно до діючого в закладі освіти Положення.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів

1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2. Автобіографія та/ або резюме (за вибором учасника конкурсу).

3.Копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

4. Копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста).

Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання.

5. Довідка про відсутність судимості.

6. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий термін подання документів

19.11.2019

Місце подання документів для участі в конкурсі

Рівненська обл. м.Костопіль вул. Незалежності, 7, відділ освіти Костопільської РДА каб. № 11.

Дата та місце початку конкурсного відбору

10.12.2019

Рівненська обл. м.Костопіль вул. Грушевського, 2, ІІ поверх

Зала Костопільської районного методичного кабінету

Складові конкурсного відбору та тривалість

1. Перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти , зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти. А також концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року. Схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р.

2. Перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання.

3. Публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Прізвище, ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена приймати документи для участі в конкурсі:

Оліферчук Марія Іванівна, 2-21-01, 0982328589, osvitakost@ukr.net

Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.