Завершився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади із української мови та літератури

11 листопада 2019 року на базі Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад із української мови та літератури, в якому взяло участь 75 вихованців Костопільського району. Переможцями олімпіади стали наступні учні:

7 клас

Болюх Тетяна, учениця 7 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, І місце.

Середа Максим, учень 7 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8, ІІ місце.

Семенюк Анна, учениця 7 класу Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце.

Новак Владислав, учень 7 класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів, ІІ місце.

Савчук Олександра, учениця 7 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», ІІІ місце.

Бульботка Софія, учениця 7 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», ІІІ місце.

Джуренко Софія, учениці 7 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, ІІІ місце.

Опанасюк Наталія, учениця 7 класу Дюксинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Н. Хасевича, ІІІ місце.

Савчук Вікторія, учениця 7 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів І-ІІІ ступенів № 2, ІІІ місце.

Лебедюк Анна, учениця 7 класу Пісківського ліцею ім. Героїв земляків, ІІІ місце.

Варжель Аліна, учениця 7 класу Головинського ліцею, ІІІ місце.

8 клас

Мартинчук Вікторія, учениця 8 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, І місце.

Вовчук Анастасія, учениця 8 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. Т.Г.Шевченка», ІІ місце.

Гаврилюк Анастасія, учениця 8 класу Костопільської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів, ІІ місце.

Процик Ніна, учениця 8 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, ІІІ місце.

Озарчук Ірина, учениця 8 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, ІІІ місце.

9 клас

Хилюк Тетяна, учениця 9 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, І місце.

Українець Світлана, учениця 9 класу Берестовецької філії Головинського ліцею, ІІ місце.

Потапчук Аліна, учениця 9 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», ІІ місце.

Гоц Аліна, учениця 9 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, ІІ місце.

Сидорчук Наталія, учениця 9 класу Мащанського ліцею, ІІІ місце.

Рижа Вікторія, учениця 9 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, ІІІ місце.

Бочкарьова Дарина, учениця 9 класу Великолюбаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.

Ященко Маргарита, учениця 9 класу Пісківського ліцею імені Героїв-земляків, ІІІ місце.

Янчук Анатолій, учень 9 класу, Малолюбашанська гімназія, ІІІ місце

10 клас

Криштопець Юлія, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, І місце.

Галас Уляна, учениця 10 класу Опорний заклад «Деражненський ліцей», ІІ місце.

Виногородська Лілія, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, ІІ місце.

Похозей Карина, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», ІІІ місце.

Гаврилюк Оксана, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи ступенів №4, ІІІ місце.

Стельмах Дмитро, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, ІІІ місце.

Лукомська Діана, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, ІІІ місце.

11 клас

Островська Мар’яна, учениця 11 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.Т.Г.Шевченка», І місце.

Чабан Назар, учень 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів, ІІ місце.

Петрик Наталія, учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, ІІ місце.

Зарічна Дарина , учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, ІІ місце.

Набухотна Людмила, учениця 11 класу Гутянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.

Жигун Анастасія, учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, ІІІ місце.

Радчик Катерина, учениця 11 класу Малостидинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Бажаємо успіху на обласному етапі Змагання.

Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.