Завершився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади із української мови та літератури
11 листопада 2019 року на базі Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад із української мови та літератури, в якому взяло участь 75 вихованців Костопільського району. Переможцями олімпіади стали наступні учні:
7 клас
Болюх Тетяна, учениця 7 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, І місце.
Середа Максим, учень 7 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8, ІІ місце.
Семенюк Анна, учениця 7 класу Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце.
Новак Владислав, учень 7 класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів, ІІ місце.
Савчук Олександра, учениця 7 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», ІІІ місце.
Бульботка Софія, учениця 7 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», ІІІ місце.
Джуренко Софія, учениці 7 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, ІІІ місце.
Опанасюк Наталія, учениця 7 класу Дюксинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Н. Хасевича, ІІІ місце.
Савчук Вікторія, учениця 7 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів І-ІІІ ступенів № 2, ІІІ місце.
Лебедюк Анна, учениця 7 класу Пісківського ліцею ім. Героїв земляків, ІІІ місце.
Варжель Аліна, учениця 7 класу Головинського ліцею, ІІІ місце.
8 клас
Мартинчук Вікторія, учениця 8 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, І місце.
Вовчук Анастасія, учениця 8 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. Т.Г.Шевченка», ІІ місце.
Гаврилюк Анастасія, учениця 8 класу Костопільської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів, ІІ місце.
Процик Ніна, учениця 8 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, ІІІ місце.
Озарчук Ірина, учениця 8 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, ІІІ місце.
9 клас
Хилюк Тетяна, учениця 9 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, І місце.
Українець Світлана, учениця 9 класу Берестовецької філії Головинського ліцею, ІІ місце.
Потапчук Аліна, учениця 9 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», ІІ місце.
Гоц Аліна, учениця 9 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, ІІ місце.
Сидорчук Наталія, учениця 9 класу Мащанського ліцею, ІІІ місце.
Рижа Вікторія, учениця 9 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, ІІІ місце.
Бочкарьова Дарина, учениця 9 класу Великолюбаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.
Ященко Маргарита, учениця 9 класу Пісківського ліцею імені Героїв-земляків, ІІІ місце.
Янчук Анатолій, учень 9 класу, Малолюбашанська гімназія, ІІІ місце
10 клас
Криштопець Юлія, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, І місце.
Галас Уляна, учениця 10 класу Опорний заклад «Деражненський ліцей», ІІ місце.
Виногородська Лілія, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, ІІ місце.
Похозей Карина, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», ІІІ місце.
Гаврилюк Оксана, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи ступенів №4, ІІІ місце.
Стельмах Дмитро, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, ІІІ місце.
Лукомська Діана, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, ІІІ місце.
11 клас
Островська Мар’яна, учениця 11 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.Т.Г.Шевченка», І місце.
Чабан Назар, учень 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів, ІІ місце.
Петрик Наталія, учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, ІІ місце.
Зарічна Дарина , учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, ІІ місце.
Набухотна Людмила, учениця 11 класу Гутянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.
Жигун Анастасія, учениця 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, ІІІ місце.
Радчик Катерина, учениця 11 класу Малостидинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.
Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Бажаємо успіху на обласному етапі Змагання.
Коментарi