Інформація про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2019-2020 навчальному році

20 листопада 2019 року на базі Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій). За перемогу змагалося 40 учнів із 18 загальноосвітніх закладів: 15 одинадцятикласників та 25 дев’ятикласників. Із них 4 восьмикласників брали участь у змаганнях за 9 клас, 1 дев’ятикласниця –за 11 клас та 3 десятикласників – за 11 клас. 17 школярів брали участь у змаганнях з обслуговуючих видів праці, 23- з технічних видів праці. Наші вихованці вибороли 24 призових місця, зокрема: І- 4, ІІ – 9, ІІІ- 11. Із них 12- з технічної праці та 12- з обслуговуючої праці.

Найкращу результативність продемонстрували учні Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, які вибороли 7 призових місць. 4 призових місця посіли школярі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, 3 призових місця посіли школярі Мащанського ліцею, по 2 призових місця у представників команди Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 та Пісківського ліцею ім.Героїв-земляків. По одному призовому місцю вибороли школярі Костопільської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів, Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №8, Берестовецької філії Головинського ліцею, Малолюбашанської гімназії, Борщівської гімназії.

Найбільше переможців підготували такі педагоги, зокрема, 4 переможці підготував Олійник Ігор Анатолійович, по 3 переможці - Стєшина Наталія Ігорівна та Васевич Руслан Володимирович, по два переможці підготували - Ярмак Ганна Степанівна, Киріша Олександр Васильович, Білоус Василь Миколайович. По одному переможцю мають: Капланська Світлана Феодосіївна, Овечко Наталія Миколаївна, Вашай Жанна Василівна, Шевчук Любов Петрівна, Ромашко Наталія Романівна, Безнюк Оксана Вікторівна, Коваль Надія Михайлівна, Люлька Володимир Миколайович.

Переможці олімпіади:

11 клас (дівчата):

І місце – Кирильчук Дарина Михайлівна, учениця 11 класу Костопільської ЗОШК №6, уч.Стєшина Н.І.

ІІ місце – Бичкова Катерина Василівна, учениця 11 класу Костопільської ЗОШ №3, уч.Важай Ж.В.

ІІ місце - Буткевич Лілія Василівна, учениця 10 класу Костопільської ЗОШК №6, уч.Стєшина Н.І.

ІІІ місце - Данильчук Марія Олександрівна, учениця 11 класу Костопільської ЗОШ №4, уч.Ярмак Г.С.

ІІІ місце - Малишевська Олександра Олегівна, учениця 10 класу Костопільської ЗОШ №5, уч.Капланська С.Ф.

9 клас(дівчата):

І місце – Рабець Вероніка Дмитрівна, учениця 9 класу Костопільської ЗОШК №6, уч.Стєшина Н.І.

ІІ місце – Ярмольчук Марія Романівна, учениця 9 класу Пісківського ліцею ім. Героїв -земляків, уч.Овечко Н.М.

ІІ місце – Легка Надія Павлівна, учениця 9 класу Костопільської ЗОШ №4, уч.Ярмак Г.С.

ІІІ місце – Бондаренко Анастасія Георгіївна, учениця 9 класу Малолюбашанської гімназії, уч.Коваль Н.М.

ІІІ місце - Семенюк Юлія Вікторівна, учениця 9 класу Костопільської ЗОШ №2, уч.Ромашко Н.Р.

ІІІ місце - Стрельчук Карина Сергіївна, учениця 8 класу Костопільської ЗОШ №8, уч.Шевчук Л.П.

ІІІ місце - Мельник Софія Валеріївна, учениця 9 класу Берестовецької філії Головинського ліцею, уч.Безнюк О.В.

11 клас (хлопці):

І місце – Заєць Ілля Олегович, учень 11 класу Мащанського ліцею, уч.Васевич Р.В.

ІІ місце – Августинович Владислав Юрійович, учень 11 класу Костопільської ЗОШ №4, уч.Киріша О.В.

ІІ місце – Попрожук Іван Олександрович, учень 11 класу Мащанського ліцею, уч.Васевич Р.В.

ІІІ місце – Колб Вадим Ігорович, учень 11 класу Костопільської ЗОШК №6, уч.Олійник І.А.

ІІІ місце – Мельник Владислав Миколайович, учень 11 класу Костопільської ЗОШК №6, уч. Олійник І.А.

9клас (хлопці):

І місце – Дєдух Максим Богданович, учень 9 класу Костопільської ЗОШК №6, уч.Олійник І.А.

ІІ місце – Богатько Олександр Олександрович, учень 9 класу Костопільської ЗОШ №4, уч.Киріша О.В.

ІІ місце – Щучик Ярослав Олегович, учень 8 класу Костопільської ЗОШК №6, уч. Олійник І.А.

ІІ місце – Чупринський Максим Вікторович, учень 9 класу Костопільської ЗОШ №5, уч.Білоус В.М.

ІІІ місце – Аргута Юрій Валерійович, учень 8 класу Борщвської гімназії, уч.Люлька В.М.

ІІІ місце – Таргоній Назарій Юрійович, учень 9 класу Мащанського ліцею, уч.Васевич Р.В.

ІІІ місце – Мацюк Микола Сергійович, учень 9 класу Пісківського ліцею ім.Героїв-земляків, уч. Білоус В.М.

Кiлькiсть переглядiв: 128

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.