День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи, який назавжди увійшов в історію і став символом демократичних цінностей та європейського вибору нашого народу.

З метою вшанування героїв Революції Гідності у закладах загальної середньої освіти району було проведено уроки мужності, бесіди, години спілкування, круглі столи.

Організовано виставки літератури, експозиції у шкільних музеях, інсталяції у фоє «Майдан цитує Кобзаря», «Україна – це Європа», «Воїнам АТО присвячується…», виставка дитячих малюнків «Моя рідна Україна».

Здійснено перегляд документальних фільмів, хронік, відео із подальшим обговоренням «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», «Назустріч свободі».

У Костопільському НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка» відбулося шкільне віче «Вільні творити майбутнє» за участі представників Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Учасники віче поклали квіти до меморіальної дошки Юрія Ткачука, випускника школи та героя АТО.

У Костопільській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів № 8 пройшло вшанування випускника школи, героя, який віддав своє життя за Україну, Руслана Салівончика. Представники Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки разом з учнями закладу здійснили покладання квітів до меморіальної дошки героя.

Увечері представники влади, відділу освіти, районного методичного кабінету, учнівсько-педагогічні колективи взяли участь у народному віче з нагоди відзначення Революції Гідності. Учасники віче поклали квіти до меморіалу «Герої не вмирають» та долучилися до акції «Запали свічку пам’яті».

/Files/images/akts/den_gdnost/3.jpg

/Files/images/akts/den_gdnost/4.jpg

/Files/images/akts/den_gdnost/8.jpg

/Files/images/akts/den_gdnost/IMG_1923.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 90

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.