Вітаємо учасників Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Підготувати нову генерацію національної інтелектуальної еліти, яка своїми знаннями утверджує державний статус української мови, підносить її престиж, із повагою ставиться до культури і традицій українського народу, вшанувати видатного сина українського народу Тараса Шевченка покликаний Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, який відбувся 21 листопада 2019 року на базі Костопільського навчально-виховного комплексу »Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім.Т.Г.Шевченка». Цьогоріч у мовно-літературному Змаганні взяв участь 81 учень. Переможцями ІІ етапу Конкурсу стали 28 школярів 5-11 класів:

5 клас

Скуба Уляна, Бичальська філія Опорного закладу «Деражненський ліцей», І місце.

Боришкевич Аліна, Костопільська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів №5, II місце.

Корзун Денис, Костопільська загальноосвітня школа №3 І-III ступенів, III місце.

Олексійчук Захар, Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія», III місце.

6 клас

Долинська Наталія, Костопільська загальноосвітня школа-комплекс I-IIІ ступенів №6, І місце.

Хрістова Анастасія, Костопільська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів №2 , II місце.

Гергелюк Анна, Костопільська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів №4 , IIІ місце.

Никончук Юлія, Пісківський ліцей імені Героїв-земляків, ІІІ місце.

7 клас

Кальченя Вікторія, Опорний заклад «Деражненський ліцей», І місце.

Мазур Софія, Злазненська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів, II місце.

Кухарська Вікторія, Мирненський ліцей, ІІІ місце.

Ступчук Богдана, Костопільська загальноосвітня школа №3 І-III ступенів, III місце.

Остаповець Яна, Пісківський ліцей імені Героїв-земляків, ІІІ місце.

8 клас

Мартинчук Вікторія, Костопільська загальноосвітня школа-комплекс I-IIІ ступенів №6, І місце.

Вовчук Анастасія, Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія», II місце.

Ворощук Дарина, Іваницька філія Головинського ліцею, ІІІ місце.

Правосуд Євгенія, Костопільська загальноосвітня школа І-III ступенів №4, III місце.

9 клас

Хилюк Тетяна, Костопільська загальноосвітня школа-комплекс I-IIІ ступенів №6, І місце.

Потапчук Аліна, Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія», II місце.

Українець Світлана, Берестовецька філія Головинського ліцею, ІІІ місце.

Рижа Вікторія, Костопільська загальноосвітня школа І-III ступенів №4, III місце.

Бочкарьова Дарина, Великолюбаська загальноосвітня школа І-III ступенів, ІІІ місце.

10 клас

Виногородська Лілія, Костопільська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів №2, І місце.

Жук Віталій, Постійненська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів, ІІ місце.

Мальчик Юліана, Костопільська загальноосвітня школа-комплекс I-IIІ ступенів №6, ІІІ місце.

11 клас

Островська Мар’яна, Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія», I місце.

Біла Аліна, Костопільська загальноосвітня школа №3 I-IIІ ступенів, ІІ місце.

Стєшина Софія, Костопільська загальноосвітня школа-комплекс I-IIІ ступенів №6, ІІІ місце.

Кiлькiсть переглядiв: 156

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.