Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із географії

29 листопада 2019 року на базі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади із географії, в якому взяло участь 52 вихованці закладів загальної середньої освіти Костопільського району та об*єднаних територіальних громад. Переможцями олімпіади стали такі учні:

8 клас

Крока Дмитро, учень Жалинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, І місце.

Кусік Анастасія, учениця Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8, ІІ місце.

Денищич Станіслав, учень Бичальської філії опорного закладу «Деражненський ліцей», ІІІ місце.

Оніщук Тихон, учень Малолюбашанської гімназії, ІІІ місце.

Василишин Микола, учень Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.

9 клас

Тарковський Андрій, учень Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, І місце.

Онищук Вікторія, учениця Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце.

Разлучний Дмитро, учень Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, ІІ місце.

Марач Іванна, учениця Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8, ІІІ місце.

Ступницький Микола, учень Маломидської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.

Скоцький Тарас, учень Великолюбаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.

10 клас

Стельмах Дмитро, учень Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, І місце.

Кичан Юлія, учениця Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, ІІ місце.

Похозей Марина, учениця Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», ІІ місце.

Дідух Максим, учень Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.

Алейник Олена, учениця Постійненської загальноосвітньої школи, ІІІ місце.

11 клас

Серган Микола, учень Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», І місце.

Радчик Катерина, учениця Малостидинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце.

Бережний Олександр, учень Великолюбаської загальноосвітньої школи, ІІ місце.

Пересунько Володимир, учень Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, ІІ місце.

Жук Олександра, учениця Головинського ліцею, ІІІ місце.

Віннічук Олександра, учениця Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, ІІІ місце.

Галайчук Вікторія, учениця Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу № 3 І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнської олімпіади з географії. Бажаємо успіху на обласному етапі Змагання.

Кiлькiсть переглядiв: 732

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.