Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із географії
29 листопада 2019 року на базі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади із географії, в якому взяло участь 52 вихованці закладів загальної середньої освіти Костопільського району та об*єднаних територіальних громад. Переможцями олімпіади стали такі учні:
8 клас
Крока Дмитро, учень Жалинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, І місце.
Кусік Анастасія, учениця Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8, ІІ місце.
Денищич Станіслав, учень Бичальської філії опорного закладу «Деражненський ліцей», ІІІ місце.
Оніщук Тихон, учень Малолюбашанської гімназії, ІІІ місце.
Василишин Микола, учень Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.
9 клас
Тарковський Андрій, учень Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, І місце.
Онищук Вікторія, учениця Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце.
Разлучний Дмитро, учень Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, ІІ місце.
Марач Іванна, учениця Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8, ІІІ місце.
Ступницький Микола, учень Маломидської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.
Скоцький Тарас, учень Великолюбаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.
10 клас
Стельмах Дмитро, учень Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6, І місце.
Кичан Юлія, учениця Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, ІІ місце.
Похозей Марина, учениця Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», ІІ місце.
Дідух Максим, учень Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.
Алейник Олена, учениця Постійненської загальноосвітньої школи, ІІІ місце.
11 клас
Серган Микола, учень Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», І місце.
Радчик Катерина, учениця Малостидинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце.
Бережний Олександр, учень Великолюбаської загальноосвітньої школи, ІІ місце.
Пересунько Володимир, учень Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, ІІ місце.
Жук Олександра, учениця Головинського ліцею, ІІІ місце.
Віннічук Олександра, учениця Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, ІІІ місце.
Галайчук Вікторія, учениця Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу № 3 І-ІІІ ступенів, ІІІ місце.
Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнської олімпіади з географії. Бажаємо успіху на обласному етапі Змагання.
Коментарi