Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2019-2020 навчальному році
09 грудня 2019 року на базі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому взяло участь 59 вихованців закладів загальної середньої освіти Костопільського району та об’єднаних територіальних громад. Переможцями олімпіади стали такі учні:
8 клас:
І місце – Блонська Мілена Романівна, учениця Костопільського НВК, учитель Чепела Л.В.;
ІІ місце- Кир᾿ях Мирослава Ігорівна, учениця Костопільської ЗОШК І-ІІІ ступенів № 6, учитель ДавидчукА.О..;
ІІ місце – Деркач Дмитро Васильович, учень Жалинської ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Захожа М.А.;
ІІІ місце –Вовчук Анастасія Романівна, учениця Костопільського НВК, учитель Чепела Л.В.;
ІІІ місце- Никончук Ілона Вадимівна, учениця Великолюбаської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Михайленко В.К.;
ІІІ місце- Воробйова Софія Сергіївна, учениця Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Веденєєва Т.М..;
ІІІ місце- Мальчик Анна Олександрівна, учениця Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, учитель Бородавка Л.В..
ІІІ місце – Кричильська Наталія Юріївна, учениця Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Козакова Л.М.
ІІІ місце- Крук Олексій Русланович, учень Золотолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Крук Р.С.
9 клас:
І місце –Потапчук Аліна Русланівна, учениця Костопільського НВК , учитель Чепела Л.В..;
ІІ місце – Оленченко Микола Сергійович, ученьКостопільського НВК , учитель Чепела Л.В...;
ІІ місце –Федоров Яніслав Анатолійович, ученьКостопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, учитель Федорова Л.О.;
ІІІ місце –Ярмошик Арсен Сергійович, учень Мащанського ліцею, учитель Власюк О.Ю.;
ІІІ місце –Хилюк Тетяна Миколаївна, учениця Костопільської ЗОШК І-ІІІ ступенів №6, учитель Дитюк І.А.;
10 клас:
І місце- Рижук Юлія Сергіївна, ученицяКостопільськогоНВК, учитель Удодік Н.А.;
ІІ місце – Криштопець Юлія Сергіївна, учениця Костопільської ЗОШК І-ІІІ ступенів №6, учитель Дитюк І.А..;
ІІ місце- Виногородська Лілія Олександрівна, учениця Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, учитель Бородавка Л.В..;
ІІІ місце- Гаврилюк Оксана Олександрівна, ученицяКостопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, учитель Федорова Л.О..;
ІІІ місце- Семчук Богдан Ігорович, ученьКостопільської ЗОШ № 3І-ІІІ ступенів, учитель Антонюк Т.О.
ІІІ місце- Алейник Олена Олександрівна, учениця Постійненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Мосійчук Л.І.
11 клас:
І місце –Біла Аліна Миколаївна, ученицяКостопільської ЗОШ № 3І-ІІІ ступенів, учитель Антонюк Т.О;
ІІ місце –Хоменюк Софія Юріївна, учениця Костопільського НВК, учитель Удодік Н.А..;
ІІ місце – Дитюк Павло Вікторович, ученьКостопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, учитель Лохвич Т.М.;
ІІІ місце – Дзисюк Ярослав Миколайович, учень Костопільської ЗОШКІ-ІІІ ступенів № 6, учитель Скороход В.С..;
ІІІ місце –Серган Микола Русланович, ученьКостопільського НВК, учитель Удодік Н.А;
ІІІ місце –Пересунько Володимир Володимирович, учень КостопільськогоЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, учитель Дідух М.Ю.
Коментарi