Робота в Малій академії продовжується

15 січня 2020 року на базі Костопільського районного методичного кабінету, Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій і Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області з метою духовного, творчого розвитку дітей і молоді, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Переможцями і призерами у відділеннях історії, філософії та суспільствознавства стали наступні учні:

Тимочко Назарій, учень 9-А класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 – І місце (секція «Історичне краєзнавство»);

Потапчук Аліна, учениця 9 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – І місце (секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»);

Гаврилюк Оксана, учениця Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – І місце (секція «Етнологія»);

Омельяненко Вероніка, учениця 10 класу Мирненського ліцею – І місце (секція «Історія України»);

Марчук Роман, учень 10 класу Гутянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце (секція «Історичне краєзнавство» );

Овчарук Олена, учениця 8 класу Борщівської гімназії – ІІ місце (секція «Етнологія»);

Скоцький Тарас, учень 9 класу Великолюбаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – І місце (секція «Правознавство»);

Романчук Віталій, учень 8 класу Маломидської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце (секція «Етнологія»).

Переможцями і призерами у відділеннях фізики та астрономії, технічних наук стали наступні учні:

Дзисюк Ярослав, учень 11-А класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів № 6 – І місце (секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем»);

Новак Іван, учень 11 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – І місце (секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»);

Корнієвський Андрій, учень 10-Б класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів – І місце (секція «Теоретична фізика»);

Полюх Андрій, учень 11 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – І місце (секція «Аерофізика та космічні дослідження»);

Булик Кирило, учень 9-В класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 – І місце (секція «Експериментальна фізика»);

Гнітецький Костянтин, учень 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 – І місце (секція «Астрономія та астрофізика»);

Морозюк Марина, учениця 9-Б класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів – ІІ місце (секція «Експериментальна фізика»);

Похозей Марина, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – ІІ місце (секція «Аерофізика та космічні дослідження»);

Богельський Богдан, учень 11 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – ІІ місце (секція «Теоретична фізика»).

Переможцями і призерами у відділеннях літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства та мовознавства стали наступні учні:

Мамчур Юлія, учениця 10-А класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів № 6 – І місце (секція «Зарубіжна література»);

Ігнатенко Єлизавета, учениця 9-А класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – І місце (секція «Фольклористика»);

Годун Оксана, учениця 8 класу Злазненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце (секція «Зарубіжна література»).

Переможцями і призерами у відділеннях хімії та біології, екології та аграрних наук і економіки стали наступні учні:

Колошва Андрій, учень 11-А класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – І місце (секція «Медицина»);

Борейчук Юлія, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – І місце (секція «Біологія людини»);

Дзюбук Мар’яна, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – І місце (секція «Психологія»);

Товарницька Галина, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – І місце (секція «Хімія»);

Пересунько Володимир, учень 11-А класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – І місце (секції «Лісознавство» та «Генетика і селекція»);

Козакова Марина, учениця 10 класу Маломидської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – І місце (секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»);

Юрим Оксана, учениця 11 класу Злазненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – І місце (секція «Ветеринарія та зоотехнія»);

Малишевська Юлія, учениця 10 класу Злазненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – І місце (секція «Екологія»);

Кичан Юлія, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – І місце (секція «Економічна теорія та історія економічної думки»);

Журавель Андрій, учень 9-Б класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – І місце (секція «Зоологія та ботаніка»);

Разкевич Таїсія, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – ІІ місце (секція «Психологія»);

Серган Аліна, учениця 11-Б класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів – ІІ місце (секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»);

Бочкарьова Дарина, учениця 9 класу Великолюбаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце (секція «Хімія»);

Ващук Катерина, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – ІІ місце (секція «Економічна теорія та історія економічної думки»);

Разлучний Дмитро, учень 9-Б класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 – ІІІ місце «Охорона природи та раціональне природокористування»).

Робота в Малій академії наук України в Рівненській області продовжується. Бажаємо всім учасникам натхнення, творчості під час ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, високих результатів у ході контрольних випробувань та захисті робіт.

/Files/images/man_2020/IMG_20200115_100925.jpg

/Files/images/man_2020/IMG_20200115_133308.jpg

/Files/images/man_2020/IMG_20200115_134056 (1).jpg

/Files/images/man_2020/IMG_20200115_131243.jpg

/Files/images/man_2020/IMG_20200115_142750.jpg

/Files/images/man_2020/IMG_20200115_143656.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.