Робота в Малій академії продовжується
15 січня 2020 року на базі Костопільського районного методичного кабінету, Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій і Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області з метою духовного, творчого розвитку дітей і молоді, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.
Переможцями і призерами у відділеннях історії, філософії та суспільствознавства стали наступні учні:
Тимочко Назарій, учень 9-А класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 – І місце (секція «Історичне краєзнавство»);
Потапчук Аліна, учениця 9 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – І місце (секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»);
Гаврилюк Оксана, учениця Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – І місце (секція «Етнологія»);
Омельяненко Вероніка, учениця 10 класу Мирненського ліцею – І місце (секція «Історія України»);
Марчук Роман, учень 10 класу Гутянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце (секція «Історичне краєзнавство» );
Овчарук Олена, учениця 8 класу Борщівської гімназії – ІІ місце (секція «Етнологія»);
Скоцький Тарас, учень 9 класу Великолюбаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – І місце (секція «Правознавство»);
Романчук Віталій, учень 8 класу Маломидської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце (секція «Етнологія»).
Переможцями і призерами у відділеннях фізики та астрономії, технічних наук стали наступні учні:
Дзисюк Ярослав, учень 11-А класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів № 6 – І місце (секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем»);
Новак Іван, учень 11 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – І місце (секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»);
Корнієвський Андрій, учень 10-Б класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів – І місце (секція «Теоретична фізика»);
Полюх Андрій, учень 11 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – І місце (секція «Аерофізика та космічні дослідження»);
Булик Кирило, учень 9-В класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 – І місце (секція «Експериментальна фізика»);
Гнітецький Костянтин, учень 11 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 – І місце (секція «Астрономія та астрофізика»);
Морозюк Марина, учениця 9-Б класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів – ІІ місце (секція «Експериментальна фізика»);
Похозей Марина, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – ІІ місце (секція «Аерофізика та космічні дослідження»);
Богельський Богдан, учень 11 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – ІІ місце (секція «Теоретична фізика»).
Переможцями і призерами у відділеннях літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства та мовознавства стали наступні учні:
Мамчур Юлія, учениця 10-А класу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів № 6 – І місце (секція «Зарубіжна література»);
Ігнатенко Єлизавета, учениця 9-А класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – І місце (секція «Фольклористика»);
Годун Оксана, учениця 8 класу Злазненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце (секція «Зарубіжна література»).
Переможцями і призерами у відділеннях хімії та біології, екології та аграрних наук і економіки стали наступні учні:
Колошва Андрій, учень 11-А класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – І місце (секція «Медицина»);
Борейчук Юлія, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – І місце (секція «Біологія людини»);
Дзюбук Мар’яна, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – І місце (секція «Психологія»);
Товарницька Галина, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – І місце (секція «Хімія»);
Пересунько Володимир, учень 11-А класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – І місце (секції «Лісознавство» та «Генетика і селекція»);
Козакова Марина, учениця 10 класу Маломидської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – І місце (секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»);
Юрим Оксана, учениця 11 класу Злазненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – І місце (секція «Ветеринарія та зоотехнія»);
Малишевська Юлія, учениця 10 класу Злазненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – І місце (секція «Екологія»);
Кичан Юлія, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – І місце (секція «Економічна теорія та історія економічної думки»);
Журавель Андрій, учень 9-Б класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – І місце (секція «Зоологія та ботаніка»);
Разкевич Таїсія, учениця 10 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» – ІІ місце (секція «Психологія»);
Серган Аліна, учениця 11-Б класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів – ІІ місце (секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»);
Бочкарьова Дарина, учениця 9 класу Великолюбаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце (секція «Хімія»);
Ващук Катерина, учениця 10 класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 – ІІ місце (секція «Економічна теорія та історія економічної думки»);
Разлучний Дмитро, учень 9-Б класу Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 – ІІІ місце «Охорона природи та раціональне природокористування»).
Робота в Малій академії наук України в Рівненській області продовжується. Бажаємо всім учасникам натхнення, творчості під час ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, високих результатів у ході контрольних випробувань та захисті робіт.
Коментарi