Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури відбулося!

30 червня 2020 року на базі Костопільських загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 та загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6 відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Усього в тестуванні взяли участь 399 учасників із 556 зареєстрованих, для яких було створено 37 аудиторій. Аби уникнути скупчення біля входу до пунктів тестування допуск учасників розпочався о 9:50 і тривав до 10:50. Цього часу вистачило щоб усі учасники своєчасно пройшли термометрію й ідентифікацію учасників ЗНО. Пройшовши термометрію, один учасник тестування не був допущений до пункту ЗНО.

До проведення ЗНО було залучено 98 педагогічних працівників, які забезпечили роботу пунктів тестування.

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Кiлькiсть переглядiв: 85

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.