ОЛІМПІАДА «ЗНАВЦІ БІБЛІЇ» У КОСТОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

03 березня 2019 року за сприяння управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації, з метою підвищення інтересу школярів до систематичного читання Біблії та її використання у повсякденному житті, формування ціннісних орієнтирів і самосвідомості у дітей та молоді, їх розвиток як духовних, високоморальних, інтелектуальних, соціально-активних особистостей, впровадження навчальних дисциплін духовно-морального спрямування як основи формування особистості в навчальних закладах України, пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, на базі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся районний етап обласної олімпіади «Знавці Біблії», за участю

Наталії Беляновської, начальника відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації, Віри Фурман, завідувача кабінету суспільно-гуманітарних предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сергія Скоропляса, віце-президента з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР», директора громадської спілки «Покликані перемагати», голови Національної дитячої ради західного регіону України при Уповноваженому Президента з прав дитини, Галини Спічак, методиста Костопільського районного методичного кабінету.

Під час урочистого відкриття заходу у своїх виступах присутні наголосили, що олімпіада духовного спрямування на Костопільщині відбувається вперше, відзначили її значимість.

Школярі упродовж 3 годин виконували завдання, які включали тести та відкриті запитання.

Призерами олімпіади стали:

2 клас

І місце - Ясковець Тимофій Сергійович (Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5);

ІІ місце -Улянчук Даниїл Олександрович (Яполотьська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

ІІІ місце - Прохор Даниїл Ярославович (Костопільська ЗОШ І-ІІ ступенів № 8).

3 клас

І місце- Комар Кароліна Вікторівна (Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5);

І місце – Матвійчук Катерина Павлівна (Костопільська ЗОШ І-ІІ ступенів № 8).

ІІ місце – Драка Вікторія Тарасівна (Костопільська ЗОШ І-ІІ ступенів № 8);

ІІ місце - Корнійчук Христина Олегівна (Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5).

ІІІ місце – Сцира Богдан Іванович ( Головинський ліцей ).

4 клас

І місце – Єфимець Аліна Олександрівна (Звіздівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

ІІ місце – Михайловський Владислав Віталійович (Яполотьська ЗОШ І-ІІІ ступенів );

ІІІ місце – Улянчук Марія Олександрівна (Яполотьська ЗОШ І-ІІІ ступенів );

ІІІ місце – Рудіон Софія Віталіївна (Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5).;

5 клас

І місце - Крук Надія Віталіївна (Ставецька ЗОШ І-ІІ ступенів);

ІІ місце - Степура Ельвіра Анатоліївна (Костопільська ЗОШ І-ІІ ступенів № 8);

ІІІ місце – Рудіон Любомир Віталійович ( Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5);

ІІІ місце – Комар Суламіта Вікторівна (Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4).

6 клас

І місце – Веремчук Іванна Вікторівна (Жильжанська філія опорного закладу «Деражненський ліцей»);

ІІ місце - Улянчук Віктор Олександрович (Яполотьська ЗОШ І-ІІІ ступенів );

ІІ місце - Немерюк Ельміра Романівна (Костопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2);

ІІІ місце – Шевцова Анастасія Олександрівна (Ставецька ЗОШ І-ІІ ступенів ).

7 клас

І місце - Банацький Олександр Валерійович (Перетоцька ЗОШ І-ІІ ступенів );

ІІ місце - Славинський Віталій Андрійович (Костопільська ЗОШ І-ІІ ступенів № 8);

ІІ місце - Бабак Юлія Віталіївна (Іваницька філія Головинського ліцею );

ІІІ місце - Грицюк Діана Леонідівна (Костопільська ЗОШК І-ІІІ ступенів № 6 );

ІІІ місце - Кричильський Дмитро Ігорович (Гутянська ЗОШ І-ІІІ ступенів ).

8 клас

І місце - Стецюк Анна Олегівна (Берестовецька філія Головинського ліцею );

І місце - Кир’янова Інна Володимирівна (Звіздівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

ІІ місце - Свінтозельська Ілона Миколаївна (Яполотьська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

ІІІ місце - Улянчук Тетяна Олександрівна (Яполотьська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

9 клас

І місце - Трофимчук Вадим Іванович (Бичальська філія опорного закладу «Деражненський ліцей»);

ІІ місце – Захарко Софія Олександрівна (Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);

ІІ місце - Іванова Віра Сергіївна (Бичальська філія опорного закладу «Деражненський ліцей»);

ІІІ місце – Степанчук Максим Петрович (Звіздівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

10 клас

І місце - Стецюк Софія Олегівна ( Головинський ліцей );

ІІ місце - Кричильський Микола Ігорович (Гутянська ЗОШ І-ІІІ ступенів );

ІІІ місце – Кравчук Денис Вікторович (Злазненська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

11 клас

І місце - Славинський Валентин Андрійович (Костопільська ЗОШК І-ІІІ ступенів № 6 );

ІІ місце - Ягнич Марія Миколаївна (Звіздівська ЗОШ І-ІІІ ступенів );

ІІІ місце - Юхимець Наталія Анатоліївна (Звіздівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ).

Вітаємо переможців та зичимо подальших успіхів.

/Files/images/spchak/53027778.jpg

/Files/images/spchak/53513169.jpg

/Files/images/spchak/53336742.jpg

/Files/images/spchak/53208662.jpg

/Files/images/spchak/53458936.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.